Kapcsolat

FOTÓNÉVBEOSZTÁSEMAILTELEFONMOBIL
janos2Eszterbauer Jánosügyvezetőeszterbauer@cphautomat.hu74/529-32030/936-3173
Ifj. Eszterbauer JánosIfj. Eszterbauer Jánosügyvezetőifj.eszterbauer@cphautomat.hu74/529-32030/650-8599
Haász Márton
Haász Mártonügyvezető helyetteshaasz@cphautomat.hu74/529-32530/650-8595
Steiner GáborSteiner Gáborügyvezető helyettessteiner@cphautomat.hu74/529-32330/650-8593
Jilling Tamás
Jilling Tamásértékesítő, szaktanácsadójilling@cphautomat.hu74/529-32430/650-8597

Aladzsity Ivettértékesítőaladzsity@cphautomat.hu74/529-32630/162-8232

Grill Attilaértékesítőgrill@cphautomat.hu74/529-32830/650-8591
Monostori KrisztiánMonostori Krisztiánértékesítő, szaktanácsadómonostori@cphautomat.hu74/529-32030/650-8594

Tamaskó Lászlóértékesítő, szaktanácsadó elektronikatamasko@cphautomat.hu74/529-32930/602-0017
Kákai PéterKákai Péterértékesítő, szaktanácsadókakai@cphautomat.hu74/529-32030/650-8598
Pápai Attilaértékesítő, szaktanácsadópapai@cphautomat.hu74/529-32030/366-1033
Major Gáborértékesítő, szaktanácsadómajor@cphautomat.hu74/529-327
Marsai Andrásértékesítő, szaktanácsadó Karchermarsai@cphautomat.hu30/650-8592
Balog ZsoltBalog Zsoltértékesítő, szaktanácsadó Karcherbalog@cphautomat.hu74/672-06030/153-4295
Steiner JózsefSteiner JózsefKarcher szervizszerviz@cphautomat.hu74/529-32730/956-2794
Beke Gyuláné EditBeke Gyuláné Editpénzügybeke@cphautomat.hu74/529-32030/650-8590
Kriszta_Szőts-Csoboth Krisztinakönyveléscsoboth@cphautomat.hu74/529-32030/389-5404

Palkó Borbálaadminisztrációpalko@cphautomat.hu
MarikaNyírádi Máriakönyvelésnyiradi@cphautomat.hu74/529-32230/389-5404

Lépjen kapcsolatba velünk!

CPH Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
7100 Szekszárd, Bor u. 2.
Adószám: 11281300-2-17
Tel.: 74/529-320,
Fax: 74/529-321,
cph@cphautomat.hu

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információk adatkezelési tájékoztatónkban

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás