A CPH Kft. 32 éve alapított, dinamikusan fejlődő cég, mely ipari vezérléstechnikai alkatrészek értékesítésével foglalkozik, országos lefedettséggel, budapesti és szekszárdi telephelyekkel.

Cégünk munkatársakat keres MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ munkakörbe, budapesti telephelyre.

Feladatok:

  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • szakmai és kereskedelmi tanácsadás
  • termék marketing
  • árajánlat készítés
  • értékesítés
  • bizonylati rend betartása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • pneumatika, elektronika szakismeret
  • jó kommunikációs készség
  • angol vagy német nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • jogosítvány

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • kulturált munkakörnyezet
  • kiemelt bérezés, versenyképes jövedelem
  • prémium rendszer
  • béren kívüli juttatás

Jelentkezés: pályázati anyagát (motivációs levél, önéletrajz) a beke@cphautomat.hu email címre várjuk.

Bezárás